Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és Menedzsment...

Gazdálkodási és Menedzsment vagy Gépészmérnöki a könnyebb?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 07:32
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:
88%
Ha elvégzel egy gépészmérnök BSc-t, szerintem teljesen mindegy, hogy hol, utána egy gazdasági MSc diplomát már eléggé könnyen teljesítenek az emberek. Nem véletlenül csinálják ezt páran mérnökök.(volt szaktársaim) Közgaz alapképzés után mérnökit csinálni meg nehezebb. BSc-BSc szinten nem tudom, gazdálkodás és menedzsment alapképzésre nem jártam, de hallottam olyat gépész szaktársamtól, hogy az albis társa alig járt be(nem tudom PTE KTK-n belül melyik szak), projektfeladatok vannak, talán még zh se nagyon van. De mondom, nem csináltam itt a gyakorin meg örülsz ha válaszol egy olyan ember aki mind a kettőt elvégezte, én csak a gépészt csináltam meg.
2017. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gazdmen.
2017. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gazdmen sokkal könnyebb.
2017. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!