E-felvi, aggódjak?

Figyelt kérdés
A Kérelmek fül még mindig szürke nálam, mert az egyik feltöltött dokumentum még mindig feldolgozás alatt van. Lehet ebből probléma? Feldolgozzák holnap estig?

2017. júl. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma reggelre dolgozták fel a bizonyítványomat, tegnap este még 0 pont és feldolgozás alatt volt. Szerintem biztosan megcsinálják holnapra.
2017. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 12. előtt felhívta az ügyfélszolgálatot és azt mondták neki, hogy elképzelhető az is, hogy 26-án reggel fogják feldolgozni. Szóval ne aggódj!:)
2017. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem feldolgozták már, mégis szürke maradt. Emlékeim szerint tavaly is így voltam és nem volt probléma.
2017. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
A kérelmek fül az szürke is marad, ha csak nincsen kérelmed, pl. a sorrend megváltoztatása, de arra nincs lehetőséged 12.-e óta.
2017. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, minden rendben van!
2017. júl. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!