Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon hol vannak...

Magyarországon hol vannak OKJ-s boncmester képzések?

Figyelt kérdés

Valaki tanult boncmesterit? Mi a véleményetek? El lehet helyezkedni vele? Jól keres? Dolgozott valaki ebben a munkakörben?

A válaszokat köszönöm!


2017. júl. 26. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem nahyon lehet vele elhelyezkedni, nagyon telített és többnyire kihallásos alapon lehet vele munkat találni.

Ahhoz képest meg szerintem sok az a 200 X ezer forint a képzésért.

Ha sikerült vele elhelyezkedned mégis, akkor egyrészt nagyon alja munka... Boncolni is kell elég sokat, de a trutyi takarítás az végtelen, akkor is ha elvileg létezik olyan hogy boncsegéd vagy mi, akinek a feladata lenne ez. Meg a halottakat kell felöltöztetni. A bér az minimál, vagy nagyon max. 100 nettó. Egyes esetekben 3-4 vagy akár töb ezret is ad a család a felöltöztetésért, de szerintem ezt etikátlan elfogadni. A kórházban mindenki lenéz, s igazából a legtöbb boncmester olyan is. 90% proli es sok az alkesz.


Ha érdekel a dolog és 30 alatti vagy, akkor szerintem inkább kezdj egyetembe, akár ÁOK-ba. Akárki akármit mond sose késő! És onnan lehetsz meg patológus.

2017. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!