Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezt meglehet csinálni? Pontszá...

Ezt meglehet csinálni? Pontszámitás

Figyelt kérdés

Biológiát tanultam és abból érettségiztem, viszont gyenge lett.. Meg is gondoltam magam inkább informatika vonalon gondolkodtam.. Érettségiztem belőle, tanusitványt kaptam.

Akkor most igy kell pontot számitani, ha mérnökinformatikus szeretnék lenni?


[link]


[link]


2017. júl. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2017. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért ne lehetne? Tanulmányi pontokhoz mindenkepp az 5. tantárgynak természettudományos tantárgynak kell lennie, tehát az nem lehet infó. Nekem pl föci volt, amiből még csak nem is érettségiztem, szóval az sem követelmény. Viszont mérnökinfóra nyilván nem számolják a biosz érettségijét, hanem az infót. Ne beszélj hülyeségeket.
2017. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a kalkulátor nem jó. Tanusítványt nem lehet érettségi átlagba számolni. Ezt használd [link]
2017. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!