Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdasági elemző, valamint...

Közgazdasági elemző, valamint Gazdaságelmélet és gazdaságelemzés specializáció Globális piacok gazdaságpolitikája specializáció MSc szakokra a CEU -ra hogy vehetnek fel?

Figyelt kérdés

Azt sejtem, hogy közel kitünő diploma kell hozzá, de ezen kivül még mi?


És mely BSc szakok után lehet oda jelentkezni? Gondolom ELTE alkalmazott közgazdaságtan megfelelő... De mi van például más gazdasági, de nem annyira gazdasági szakokkal? Nevezetesen a gazdaságinformatikára gondolok. Onnan is lehet jelentkezni majd?


Amúgy minden érdekel ezzel kapcsolatban, tapasztalaitok, terveitek, minden! A válaszokat pedig előre is nagyon köszönöm! :)



2017. júl. 28. 12:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdést magát azt elírtam, mert lusta voltam begépelni manuálisan és véletlenül többet másoltam ki. Bocsi. De szerintem érthető...
2017. júl. 28. 13:01
 2/2 anonim ***** válasza:
18%
Ugy ha egy libsi soros berenc vagy.... bar ha latja hogy a kottajabol jatszol tuti felvesznek es akkor o nevet a vegen
2017. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!