Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik specializác...

Szerintetek melyik specializációt éri meg választani BGE-n nemzetközi gazdálkodás szakon?

Figyelt kérdés
Külgazdasági vállalkozás és gazdaságdiplomácia között vacilálok. Köszi aki válaszol.

2017. jún. 23. 22:57
 1/3 anonim válasza:
KV vagy logisztika...gazdaságdiplomáciát én nem ajánlanám. Én egyébként gondolkodtam még a szakfordítóson (egy ritka nyelv aranyat ér).
2017. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen? miért nem amúgy? és tudnál esetleg írni vmit róluk h mit tudok velük kezdeni, meg miben különböznek egymástól? köszi h válaszoltál :)
2017. jún. 26. 14:28
 3/3 anonim válasza:
100%

A gazdasagdiplomacia szakiranyon fokent a miniszteriumba lehet elhelyezkrdni ami elegge protekcioigenyes. Kb csak diplomaciat tanulsz ha jol tudom. Kvn fokent azt tanulod meg h kell egy kulgazdasagi kapcsolatokkal rendelkezo vallalkozast iranyitani. Logisztika pedig hat benne van a neveben.

Bocsi a helyesirasomert mert telon vagyok.

Ha van valami kerdesed irj privatba, mert azt latom.

2017. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!