Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen kinéznek ha Macbook...

Egyetemen kinéznek ha Macbook Airt használok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a legdrágább laptop, de azt vettem észre, hogy az emberek többsége nem szereti az mac gépeket és azt hiszik, hogy csak azért veszik meg őket, hogy menőzzenek a többiek előtt...


Saját ismeretségemben is sokan utálják és már volt olyan, hogy beszoltak, hogy biztos azért veszem, hogy majd mutogathassam, hogy mennyi pénzem van.


Tanuláshoz, jegyzetelésre és beadandók készítésére használnám, magyarul az egyetem épületén belül is sokszor elő venném.


Nektek volt bármi negatív tapasztalatok amikor macbookot használtatok az egyetemen?

Az emberek az egyetemen is ennyire elítélők a mac felhasználókkal szemben?



2017. júl. 29. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes gondjai vannak a mai fiatalságnak. Nekünk ott volt a papir meg a golyóstoll (vagy ceruza).
2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
jegyzeteléshez nem túl praktikus, nem fogod tudni egyszerre a diasort és a laptopot is nézni, így lemaradsz, a papírra írás gyorsabb. Amúgy meg egy macbook nem egy nagy valami, főleg nem olyan dolog, ami miatt kinéznék az embert. Hacsak nem infó szakra mész akkor nem praktikus az egyetemen azzal mászkálni.
2017. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# A gimnáziumomban voltak gépíró óráim... tökéletesen és gyorsan tudok vakon gépelni mind a 10 ujjam használatával. Többek között ezért is szeretnék laptopon jegyzetelni.
2017. júl. 29. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is voltak, mégsem tudtam felvenni a ritmust. Arról nem is beszélve hogy a többi diákot vagy a tanárt zavarnád a pötyögéseddel. Nekem a táskám került 380 ezerbe mégse szólt meg senki miatta.
2017. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
#4 Talán ezért mert az emberek nagy többsége még az életben nem látott ilyen drága táskát és valszeg nem is tudja hogy az annyiba kerül.
2017. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Az emberek irigyek, sokan fognak utálni, és lesznek nyalizós "barátaid" is. Döntsd el, hogy mi zavar jobban a laptopod hiánya, vagy egyes rosszmájú beszólások, gyanakvó pillantások, pletyka.
2017. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akik emiatt kinéznek azok pont le se sz.rnám a helyedben. Nekem tapasztalatom nem volt, de hát, ha egyszer mac-ed van akkor az van. Vagy vennél egy másikat csak azért, mert pár hülyének ba.sza a csőrét? Teljesen nonszensz. Ezen tudsz jól gépelni, erre szeretnél jegyzetelni ennyi, ezt pont elég indok, hogy hord magaddal. A laptop billentyűzet pedig nem hangos, ha pedig kiderül, hogy nem tudsz elég gyorsan gépelni akkor átérsz másra, na bum mi történt? Semmi.
2017. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze... biztosan nem váltanék. Nekem ez vált be és ezt szeretem. A kérdésem lényege, hogy az egyetemen az emberek ugyan olyan gyerekesek és hülyék-e, mint a gimnázimokban vagy eltudom várni, hogy emiatt ne basztassanak...
2017. júl. 29. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ milyen egyetemen. Magyarországon a legtöbb ember buta, irigy, bunkó. Mi szerencsére normális országban élünk és itt van annyi eszük az embereknek, hogy az Apple-t nem menőzni veszi mindenki és azt is tudják miben nyújt többet, nem ismeretlenül sz@rozzák. Mi már gimiben laptopot használunk és sokaké Macbook Pro / Air. Nem vagyunk 100 évvel lemaradva, kihasználjuk a modern technológiát minden órán. Nevetséges, aki szerint egyetemen felesleges a laptop xD Nálunk senkit nem érdekel a laptop márka. Az Apple nem luxuscikk. Egy átlagos család is megveheti, mert emberi fizetések vannak. Egyébként egy minőségi Windows laptop is kerül annyiba, mint egy Apple. Szóval nekem semmi negatív élményem nincs Macbook Air miatt gimiben. Nem primitív emberek vesznek körül.
2017. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez attól függ milyen egyetemre mész, illetve milyen szakra. Ha párhuzamot vonunk az érett viselkedés és a tanulmányi eredmények között akkor tudsz maximum valamit leszűrni előre láthatatlan. Például, ha olyan egyetemre mész ahol alapvetően magasok a ponthatárok még az önköltséges formában is akkor valószínűleg kevesebb az esély arra, hogy irigyekre lelj.

Egyébként, ha a magyar mentalitásnak nevezett viselkedési formából indulunk ki akkor igen számíthatsz ferde tekintetekre.

2017. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!