Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen kinéznek ha Macbook...

Egyetemen kinéznek ha Macbook Airt használok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a legdrágább laptop, de azt vettem észre, hogy az emberek többsége nem szereti az mac gépeket és azt hiszik, hogy csak azért veszik meg őket, hogy menőzzenek a többiek előtt...


Saját ismeretségemben is sokan utálják és már volt olyan, hogy beszoltak, hogy biztos azért veszem, hogy majd mutogathassam, hogy mennyi pénzem van.


Tanuláshoz, jegyzetelésre és beadandók készítésére használnám, magyarul az egyetem épületén belül is sokszor elő venném.


Nektek volt bármi negatív tapasztalatok amikor macbookot használtatok az egyetemen?

Az emberek az egyetemen is ennyire elítélők a mac felhasználókkal szemben?



2017. júl. 29. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyetemista voltam, nálunk viszonylag sok embernek volt Apple laptopja (én egyébként nem azt használok). Sose találkoztam olyan esettel, hogy valaki meglett szólva emiatt vagy bármi hasonló. Én nem hiszem, hogy kifognak nézni ezért. Másrészt meg szerintem olyan proli dolog, hogy pusztán ezért azt gondolják valakiről, hogy sok pénze van. Egy ilyen laptop néhány száz ezer forintba kerül maximum, ami azért nem egy olyan nagy összeg, hogy rögtön azt kelljen feltételezni, hogy az illetően sok pénze van. Lehet erre spórolt hosszú hónapokon keresztül és közben nélkülözött. Ez senkire sincs ráírva. Még annyit reagálnék Kérdező, hogy hiába tudsz te akármilyen gyorsan gépírni, hogy ha gépelés közben sokat kell ábrákat rajzolni, egyenleteket szerkeszteni és még sorolhatnám. Persze ha olyan tárgyról van szó, ahol biztos, hogy csak nyers szöveget kell írni, akkor gyorsabb a laptop, de egyébként nem.
2017. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Ezt már csak az ilyen panelprolik csinálják akik megzakkanak ha látnak egy leharcolt 10 éves bmw-t...

Az apple gépei ugyan annyiba kerülnek (a saját kategóriájukban) mint a többi gép, ezt minden normális ember tudja ezért pont lesza*****ja , hogy alma vagy nem.

2017. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!