Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fizikából érettségizek...

Ha fizikából érettségizek attól még mehetek egyetemen programozó-nak?

Figyelt kérdés
Az infonak a Microsoft Office Pack -os része(exel word stb) nagyon nem megy. De elkezdtem önszorgalomból a Java-t és a C++-ot tanulni és azt szeretem és jól megy. Úgy tudom hogy info-ból az érettségi ilyenekből áll és ez nem megy ellenben a Fizikával és a Matekkal amikből 5-ős vagyok.
2017. júl. 21. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy mehetsz. Egyetemen nem az Excelt meg a hasonló baromságokat fogjátok tanulni.
2017. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem láttam olyan infos szakot ahol a Matek+Fizika ne lett volna jó.


Egyébként van szakmai/ágazati info érettségi is, ahol adatbázis kezelés, programozás, weblap készítés és hálozat van. Nem mintha ajánlanám, hogy tedd le, csak hátha érdekel milyen követelmények vannak egy infos szakgimis felé.

2017. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!