Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idősebb korban (20) szeretn...

Ha idősebb korban (20) szeretnék gimibe járni meg leérettségizni, akkor fel fognak venni? Vagy van erre is korhatár?

Figyelt kérdés
tfh kalányos emánule minden osztályt 2x jár az álatlánosban és 21-22 évesen jut el oda hogy gimnázium vagy szakközép, őt valószínű felveszik, akkor ilyen alapon egy már korábban végzett jó tanulót is felvehetnek , nem ?
2017. aug. 2. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak estire vesznek fel, vagy szakma után induló két éves nappalira. (Úgy tudom utóbbinál talán 25 év a korhatár)
2017. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esti gimibe igen

én is ott érettségiztem, 19 évesen kezdtem, 23 voltam amikor végeztem, most egyetemre járok :) csak ajánlani tudom, főleg a Balassi Bálintot

2017. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!