Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi az a korhatár, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a korhatár, amikor egy idősebb nő komolyan vesz egy sokkal fiatalabbat?

Figyelt kérdés

Mikor a felek közt igencsak van 15-20 év. Gondolom egy 30 feletti nő nem is néz egy épp, hogy nagykorú lányra, kiskorúval meg persze nem is kezdhet semmit. De mikortól van az, mikor komolyan veszi az érett nő a "kislányt"?

Még van 1 évem a nagykorúságig, de már szoktam ilyeneken gondolkodni, ugyanis egészen biztos vagyok abban, hogy valamiféle anyakomplexusom lehet, mert a sokkal idősebb nők vonzzanak. Viszont mindig az a rossz érzés tör rám, hogy sosem fognak az idősebb nők komolyan venni.



2017. máj. 1. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az első hosszabb kapcsolatomban a párom 28 éves volt két 11 éves ikerlánnyal,én 16 voltam. 8 évig tartott.
2017. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
Jogilag 14 év fölött nincs gond, a többi meg úgyis csak az egyénen múlik.
2017. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem eddig komolyan vettek, de én pl. nem veszem komolyan a 25 alattiakat.
2017. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem 17evesen nem vesznek valami komolyan,legalabbis multkor egy harmincas not a korom utan nem erdekelte senki. Amugy en is vonzofok idosebbekhez:))
2017. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:))

*semmi,vonzódok

2017. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj én is az idősebbeket szeretem:( ez így még nehezebb mintha "csak" szimplán a lányokat szereti az ember.. Annak idején én 15 évesen megismertem egy 39 éves nőt akivel kishíján összejöttem volna ha nem táncolok ki belőle.. akkor még nem tudtam h szerelmes vagyok és normális ha egy nőt szeret az ember... azóta is bánom h nem vallottam be korábban magamnak az identitásom.
2017. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Erre én is kíváncsi lennék, ugyanis hasonló cipőben járok, mint Te. El kell szomorítsalak, de megkaptam már egy tőlem kb. 14 évvel idősebb nőtől, hogy "Bizony a te korosztályod gyerek még.." pedig én nem gondolom magam abszolút gyereknek. 23 éves vagyok egyébként és tény, hogy vannak olyan hasonló korúak, akiknek tényleg "gyerekes" a felfogása, de nem szeretem az általánosítást és mindig azon dolgozom, hogy cáfoljam ezt a kijelentést. :-D

Annyira vonzó a "kor", hogy borzasztó. :-D Oda vagyok értük! :-)


23LL

2017. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Én így, 29 évesen maximum 1 évvel fiatalabbat tudnék komolyan venni.De nyilván személyenként eltérő,és az sem mindegy,hogy milyen felállásban van a korkülönbség.Nem mindegy,hogy 17 és 31 vagy 30 és 44. Ha mindkét fél 30 felett van már nem számít 10-15-20 év,mert mindketten felnőtt,"kifejlett" nők.De ha az egyik fél felnőtt,dolgozó, a saját életét élő nő, másik meg még suliba jár, és a szüleivel él akkor már lesznek problémák,mert míg az egyik legnagyobb gondja hogy javítson matekból,addig a másik már lakásvásárlást,összeköltözést akar.17 évesen 15-20 év nagyon sok.Egy 17 éves egy kb. 20-21 évesnek lehet az alsó korhatára .
2017. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!