Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bulizó fiatalkorú társaim! Ha...

Bulizó fiatalkorú társaim! Ha 18 évesnél idősebb haverommal megyek el bulizni, akkor beengednek?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy ha van egy 18 éves elmúlt kísérőm, akkor gond nélkül be kell engedniük. Igaz ez?

2015. jan. 25. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól,h ő már elmúlt, te még nem. Ha korhatár van és nem éred el, akkor mit akarsz?

...

2015. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én azt hallottam anno, hogy ha van 18+os kísérőd beengednek vele bárhova.(felnőttkorú felügyelete alatt vagy)Már egyszer mentem vele buliba, gond nélkül beengedtek minket a szórakozóhelyre. Csak ha netán kérnék a személyit és kurogatnának ezt az indokot fel-e tudom hozni? 16F
2015. jan. 25. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

tévedésben élsz, nem dísznek van kitalálva a korhatár.

Az ilyen esetekben MINDIG fel van tüntetve, hogy X kor alatt csak 18+os kísérővel. Például a Balaton Sound, 14 év alatt csak 18+os kísérővel engednek be. De ott ez fel is van tüntetve, hogy kísérő kell.


Bulihelyre, ahol 18 az alsó korhatár az életben be nem engednek.

Gondolj már bele, te kísérővel bemennél, szeszes italt fogyasztanál (mivel a pultos már nem kérdezi meg az életkort attól, aki ott van, csak fizetni kell), aztán történne veled valami, mi történne? Jönne egy per, a szórakozóhelyet könnyen be is zárathatják emiatt, egy csomó ember elveszti a munkahelyét. De ha nem is zárják be, az a minimum, hogy a biztonságiakat kirúgják.


Ha a biztonsági helyében lennél, te beengednél egy kiskorút szórakozni, akit nem is ismersz, és ezzel kockáztatnád, hogy holnaptól nem lesz állásod, nem tudod fizetni a számlákat, nem tudod etetni a gyereked meg a családod?


Ne legyél már debil, gondolkozz el egy kicsit magadban.

2015. jan. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!