Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha eddig ilyen tanuló voltam...

Ha eddig ilyen tanuló voltam akkor még lehetek fogorvos, vagy inkább dentálhigénikus legyek? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval matek 3,töri3

Igen , van 2 harmasom ami gondolom orvosira mar kizaro ok.


2017. aug. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Középiskolában nekifekszel keményen a tanulásnak, akkor még simán lehetsz bármi.
2017. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó érettségit írsz a megfelelő tantárgyakból (emelt szinten), senkit sem fog érdekelni, hogy neked most hány hármasod van.
2017. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én matekból voltam hármas (egy évben töriből is, csak azt a végén ötösre javítottam), de a két emeltemet duplázva akármelyik orvosira felvettek volna, úgyhogy most bent is vagyok az egyiken. Hogy elvégzem-e, az egy másik kérdés, de ha bioszból és kémiából jó vagy, senkit nem érdekel a töri jegyed.
2017. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy!!! Az lehetsz, ami csak akarsz! Tudd meg mely tárgyak eredménye kell és azok legyenek jók. Ne vedd ennyire véresen komolyan. Akkor is lehetnél bármi ha ez az érettségid lenne. Azt is ismételheted akármikor.
2017. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még vadakat terelő juhász is lehetsz.
2017. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!