Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tanuló fogorvos?

Tanuló fogorvos?

Figyelt kérdés
valaki tud infót adni arról, hogy az ilyen tanuló fogorvosi ellátás, mint amiről a debreceni klinikán is hallottam mennyire jó? Állítólag csak az anyag árat kell kifizetni és meglepően szépen dolgoznak, persze szakorvosok felügyelete alatt. valakinek van hasonló tapasztalata? és ha igen az árban mit jelent? egy magán doki mifelénk 10.000et elkér egy snassz tömésért, most ebből mennyi lenne ha csak az anyagot fizetem? Egyáltalán hogy működik? Minden értelmes választ köszönök!

2016. jan. 24. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Debreceni egyetemista vagyok ha gond van a fogammal az ellátást ott veszem igénybe. Egyetlen hátránya van, egy egyszerű tömés is lehet 1-1,5 óra, mert folyamatosan megállítják és ellenőrzik a diákok munkáját.

De pont amiatt mert tanulók és elég rendesen felügyelik őket hibátlan munkát végeznek.

Egy nagyon rossz állapotban levő fogamat csinálta 1,5 éve egy külföldi hallgató, azóta is tökéletes.


ui: Ha idősebb vagy ne lepődj meg ha egy külföldi sziával köszön. Egész jól tudnak magyarul, de a magázódás kifog rajtuk és az orvosomra várva láttam már középkorú nőt sértve meredni egy fekete fogorvos hallgató lányra, mert az lemerte tegezni.

2016. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ ez megnyugtató :) árról tudsz esetleg informálni? sajna elég ramaty a fogaim állapota ez egy maszek dokinál több száz ezres nagyságrend, körzeti meg az aki miatt most ilyen...szóval, jó lenne ez az alternatíva, ha nem kéne minden pénzemet elverni rá.
2016. jan. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!