Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mit kéne tanulnom...

Nem tudom mit kéne tanulnom érettségi után?

Figyelt kérdés

Jelenleg közgazdasági szakon vagyok, érettségi után kapok ezért egy szakmát is. Viszont rájöttem az évek alatt, hogy nem nekem való :/ nem is igazán érdekel, illetve a matek sem az erősségem... Különösen érdekel minden ami az utazással kapcsolatos, külföld, főként a közel-kelet kultúra, szeretek repülni.Angol nyelven társalgás szinten beszélek, jövőre szeretném letenni a nyelvvizsgát is. Ha a helyzet úgy követeli, németül is megszólalok :)

Gondolkoztam stewardesskedésen, de tetoválásom van és ez sajnos kizáró ok lenne :(



2017. aug. 9. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Turizmus-vendéglátás vagy valamilyen szak, aminek a közel-keleti kultúrához van köze? Akkor biztosan lenne lehetőséged eljutni a célországba is.
2017. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és tulajdonképpen milyen szakok vannak, aminek köze van hozzá? :)
2017. aug. 9. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyelvszak? Például iranisztika, arab vagy esetleg török szak.
2017. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!