Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
idén érettségiztem és nem lett meg a 280 pontom csak 262 és gondolkodom hogy jövőre jelentkeznék egy felsőfokú szakképzésre de nem tudom megéri e elmenni.A Pe gazdasági szakát néztem egy ilyet Szerintetek ?

2017. aug. 13. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ, miért és hogyan lett 262 pontod. Ha azért, mert nincs nyelvvizsgád vagy emelted, vagy egyik sem, akkor talán érdemesebb lenne egy évet ezekbe fektetni, és ezeket megcsinálni, hogy legyen elég pontod az egyetemre. Ha vért izzadva, emelttel, nyelvvizsgával lett ennyi pontod, akkor érdemes lehet inkább szakképzést választanod. Kivéve, ha az volt az ok, hogy nem vetted komolyan magad sem, és ezt már bánod, mert akkor inkább az előbbi. A diploma alapvetően értékesebb, több lehetőséget nyújt.
2017. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos azért gondolkodtam ezen,mert a matek érettségim 3-as lett pedig alapból négyes ötös között voltam de elbasztam nagyon és ezért gondolkodtam ezen a felső oktatási szakképzésen
2017. aug. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!