Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri pszichológusnak/pszichi...

Megéri pszichológusnak/pszichiáternek tanulni vagy inkább menjek az álmaim után?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan hogy lenne érzékem,főleg a pszichológushoz,de engem mostanában egyre inkább elkezdtek érdekelni a lőfegyverek,rendészeti dolgok,meg úgy érzem ha kicsit még rendbe szedem magam egész jó rendőr lennék.Tudom nem lenne benne annyi pénz mint mondjuk ha az ember orvos,de nem tudom merre tovább,de én úgy érzem rendőrnek születtem.
2017. aug. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha egyáltalán felteszed ezt a kérdést, semmiképp ne légy pszichológus!

Ha nem hivatásodnak tekinted, csak tönkretennéd a hozzád lelki problémájukkal fordulók életét!

2017. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem leszel boldog, ha mások vágyait váltod valóra, és nem a sajátjaidat.
2017. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
De "jó" neked...Nekem pont hogy az a vágyam, hogy pszichológus legyek, de tudván, hogy elég nehéz elhelyezkedni, egyre hajlok arra, hogy más irányt válasszak...Pszichiátria sajnos nem játszik, mert ahhoz orvosira kellene mennem.
2017. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!