Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik egyetemet...

Szerintetek melyik egyetemet válasszam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jővőre leszek végzős, de még egyáltalán nem tudom, hova szeretnék továbbtanulni. Matek tagozatos iskolába járok, tehát emelt matek érettségim lesz. A matek mellett még az infirmatika, és a kémia érdekel, továbbá a történelmet sem utálom. Angolból jelenleg egy középfokú nyelvizsgám van, de nem kizárt jövőre a felsőfokú nyelvizsga, németből egy középfokú.


Olyan egyetemre szeretnék továbbtanulni ami nem önköltséges, vagy ösztöndíjjal.



2017. aug. 14. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először szakot keress, azután válassz egyetemet!
2017. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BME akármelyik szak?
2017. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérnökinfo
2017. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnöki Veszprémben
2017. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a történelmet hagyjad, azzal nem sokat érsz, hogy nem utálod, meg reál irányban több a lehetőség. Nyelvtudás meg mindenhez kell. Szóval én a mérnökinfót, vagy vegyészmérnökit javaslom, esetleg ha határozottan az egyik tárgy jobban érdekel, akkor matematikus, vegyész vagy informatikus
2017. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!