Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lpvakkal szeretnék foglalkozni...

Lpvakkal szeretnék foglalkozni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Párom lovakkal foglalkozik gyernekkora óta. 1 éve vagyunk együtt, azóta mondott/tanított egyet s mást. A hétvégét lovakkal töltöttük és annyira megfogott a dolog , hogy rájőttem velük szeretnék foglalkozni. Most nem a habos babos részéről beszélek, mert kétszer lovagoltam életem során, hanem úgy egy az egybe. Milyen iskolába mehetnék, vagy milyen oktatásra így jogy lovakkal exdig nem nagyon foglalkoztam, nincs tapasztalatom. Kicsit késő , mert 21 éves vagyok, de eddig nekem hobbim sem volt, most meg úgy érzem, hogy megtaláltam. És a hétvége folyamán megismerkedtem a korán keléssel, a csikó betöréssel, ganézással,csutakolással is. Tehát tényleg nem a habos babos oldalával. De csodálom ezeket az állatokat és megszeretnék tanulni lovagolni, a színüket, hogyan mondják,a közőfékkel, zablával , hasonló dolgokkal. A lovak fajtáival,mindennel. Hogyan folytassam tovább? Párom mondta, hogy reggel ki kell menni elvégezni a munkát, utána lovagolni és így kialakul évek alatt, de én erről papírt is szeretnék mert ebben szeretnék dolgozni is. Köszönöm a válaszokat

2017. aug. 14. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a párod gyermekkora óta lovakkal foglalkozik, lehet ő jobban tudná rá a választ! Vagy valami ismerőse! Azért az durva, hogy 21 évesen ismerkedtel meg a korán keléssel!
2017. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Párom adott választ. Le is írtam. Csak szerinte nem az iskolapadba kellene vissza ülni, hanem.való életben megtanulni. Csak én szeretnék erről papírt. Nem.most ismerkedtem meg a korán keléssel, mivel kereskedelemben is dolgoztam, keltem már korán, sőt volt., hogy el sem aludtam , mert rosszabb felkelni. Csak azt szerettem volna ezzel kifejezni, hogy a lovazásnak nem csak a legszebb oldalával találkoztam a hétvégén.
2017. aug. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!