Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkakörben tudtok...

Milyen munkakörben tudtok elképzelni engem az alábbi információk alapján?

Figyelt kérdés

Valójában bármilyen elképzelésre kíváncsi vagyok, mert kicsit elveszettnek érzem magamat, mint, gondolom, sok más fiatal is az én koromban. A szüleim, barátaim már adtak pár ötletet, de egyik irány sem tetszett annyira, és hátha itt hallok valami újat :)


Fontosabb dolgok velem kapcsolatban:

-Elég erős suliba járok, kitűnő tanuló vagyok (tehát az egyetem a cél, és nem baj, ha magas a ponthatár)

-Mindenből hasonlóan teljesítek, de a humán tárgyak közelebb állnak hozzám

-Nincs olyan tantárgy, ami úgy kifejezetten érdekelne, de mindegyiknek van olyan része, ami tetszik. Kedvenceim a magyar, angol, föci és rajz, a legkevésbé a fizikát és a törit szeretem.

-Fő hobbiim: írás, olvasás, kézilabda, kézműveskedés

-A pénz nem a legfontosabb nekem, nem akarok milliókat keresni, de azért szeretnék "jól élni"

-A szívemen viselem az emberek és a Föld sorsát (elszegényedés, elnyomás, globális felmelegedés, stb), szívesen dolgoznék valami olyan munkakörben, ahol ezek ellen küzdhetek

-Az irodai munka helyett preferálnám a mozgósat, de ez nem kizáró ok

-Nagyon fontos nekem a kreativitás, és hogy mindig legyen valami új, ami megmozgatja az agyamat. Nem bírom az egyszerű és monoton dolgokat

-Orvos, mentős és hasonlók kizárva, mert nézni sem bírnék egy boncolást, vagy azt, hogy meghal valaki a kezeim közt


Kíváncsian várom a javaslatokat, bármi jöhet a világon :)

16/L



2017. aug. 16. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel a hozzáállással egy bölcsészdiplomát javallok büfé-ruhatár szakon, utána pedig egy karriert a McDonald'snál.


Ezekkel a buta lila hippidolgokkal semmiféle értelmes dolgot nem lehet csinálni, semmi normális állást nem lehet megkapni.

2017. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen szétszórt az amiket írtál. Kíváncsian várom a többiek tanácsait.
2017. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Első kettő: Sajnos pont ez a bajom, hogy nem tudom, mit akarok, és "félek, hogy a McDonald'sban végzem". Nem csodálom, ha kuszának tűnik, amit írtam.
2017. aug. 16. 01:30
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírtak alapján , leginkább ezt tudom javasolni : [link]
2017. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek az elsővel... Amiket írtál elég hülyeségek meg hippi dolgok.

"Kedvenceim a magyar, angol, föci és rajz"

Ezekkel a tárgyakkal halnak éhen az emberek. Ismerősöm valami földrajzi izét tanult egyetemen és mondta hogy egy felsőbb éves ilyen földrajzi mester diplomával kurátor egy múzeumban.


,,de azért szeretnék "jól élni" " Ez mit takar?

Mert nem mindegy hogy a jó élet egy 5 éves használt suzuki vagy egy vadi új merci.


"A szívemen viselem az emberek és a Föld sorsát (elszegényedés, elnyomás, globális felmelegedés, stb), szívesen dolgoznék valami olyan munkakörben, ahol ezek ellen küzdhetek"

Ha a szíveden viseled akkor odaadod másnak a pénzed, de akkor nem fogsz jól megélni:)

Elszegényedés, elnyomás, globális felmelegedés??!!

Ezeket hogy érted?!

Mert ha te is ilyen afrikai bantukkal akarod meg még megszépíteni az országot akkor jobb ha inkább tényleg a mekibe mész.

2017. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Ja igen! összegezve!

Egyetemre akarsz menni főképp humán szakra

jól akarsz élni (ami ki tudja mennyi nálad)

Embereken akarsz segíteni a munkáddal, meg az ilyen hippi dolgok.

Mozogni akarsz, nem akarsz egy helyben ülni

Valamint legyen kreatív munka


Őszintén... ilyen nincs.

Amire sok is illik abból tuti kimarad egy csomó.

Menj el családsegítőnek, az kb az amire vágysz de abból nem fogsz jól megélni.

2017. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

""Kedvenceim a magyar, angol, föci és rajz"

Ezekkel a tárgyakkal halnak éhen az emberek"

Angollal halnak éhen? Itt valamit nagyon félrelőttél, az angolra pont jól lehet építeni, mi több, a nyelvre mindig létfontosságú építeni, ha az ember a jövőben stabil állást akar.

2017. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Azért egy angol nyelvel már nem sokat érsz, max ha perfekt vagy, mivel angolul már kb mindenki beszél.

Ha mellé még van 1-2 nyelv akkor igen, de magában manapság inkább alap.

2017. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Mielőtt belekötsz nem sokat érsz ,,a piacon" egy angol nyelvel, de persze elvárás hogy egy kommunikációs szint legyen a munkahelyen (sok).
2017. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De pont azt mondom, hogy arra nagyban lehet _építeni_. És ezen van a hangsúly. Nyilván kell még mellé valami, de ez mindenhol alap, egy tantárggyal önmagában se reál, se humán beállítottsággal nem fogsz semmit kezdeni. Pont így a nyelv mellé is kell valami. Még egy nyelv, egy kultúra-nyelv szak, osztatlan tanárihoz még egy szak, stb.
2017. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!