Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahoz hogy ügyvéd legyek vagy...

Ahoz hogy ügyvéd legyek vagy informatikus mennyit kene tanulnom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyvédhez el kell végezned a jogi egyetemet (5 év), Utána (kedvező esetben) egy ügyvédi irodában szerzel 2-3 év gyakorlatot, majd leteszed az ügyvédi szakvizsgát.
2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor én válaszolok az infora. Milyen informatikus ? Az OKJ illetve a felsőfokú szakképzés 2 éves. Ha diplomát akarsz akkor a programozó 3 éves, míg a mérnökinformatikus 3 és fél éves. Ezek után - ha akarsz - meg mehetsz mesterképzésre ami +2 év.
2017. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes hogy ezt a két szakot nézed, teljesen más képességeket igényelnek, kb a két véglet.
2017. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Először is tanuld meg leírni helyesen az ahhoz szót, utána már nincs sok hátra.:)
2017. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs telon vagyok es gyorsan irtam.

Egyebkent ha informatikus akkor programozo johetne szoba, de AHHOZ kellene valami iskola elotti ismertseg is nem? Gondolom nem eleg ha tudsz ppt-s prezentaciot csinalni.

2017. aug. 19. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem elég, de az egyetemen az alapoktól indulnak csak elég gyors tempóban. Nem feltétlen baj hogy nincs előképzettséged csak tudd felvenni majd a tempót.
2017. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm de még csak 8.os vagyok szoval meg egy kicsit raer csak erdekelt, de ezt a tudast hogy tudnam fejleszteni?

Mert az gondolom jobb lenne, mert iskolaba mar 5. ota csak prezentaciokat csinalunk.

2017. aug. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!