Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Duális képzés jelentkezés sos?

Duális képzés jelentkezés sos?

Figyelt kérdés

jelentkeztem duális képzésre az iskolában ahol fogok tanulni(Dunaújváros) mint leendő gépészmérnök hallgató, majd ma délelőtt jött egy email egy nőtől hogy gratulál hogy felvételt nyertem, és "egyidejűleg jelezte részvételi szándékát a MÁV-csoport vállalati duális képzése iránt. "-ez annyi volt hogy visszaírtam egy korábbi emailre hogy érdekelne duális képzés,de helyet nem beszéltünk meg.

ki kell töltenem többek között dokumentumot(MÁV-csoport jelentkezési lap) ha jelentkezni szeretnék. ezt holnap délután 1-ig tehetem meg. na most megnéztem a lapot, és azt látom az adataim után, hogy van olyan,hogy "preferált szakmai gyakorlati körzet"(itt X-elnem kell a megfelelő város neve mellett) ezek a városok: Budapest, Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Szombathely, Szolnok.

na most itt esett le: MÁV: Magyar Államvasutak.

Tehát ha ide elküldöm a jelentkezésem(önéletrajz, motivációs levél,+ez a jelentkezési lap), akkor csak egy céghez adom be a jelentkezésemet? mert én Dunaújvárosban szeretnék lehetőség szerint találni ilyen céget(2ilyen van)-hogyan tudnám nekik eljuttatni a dokumentumokat?

vagy mit tegyek? köszönöm a segítséget!



2017. aug. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Dunaújváros Budapesthez van közel. Jelöld be a Budapestet.


Hiába szeretnél Dunaújvárosba kerülni, ha a másik két cég esetleg nem vesz fel.


Nyugodtan jelentkezzél több céghez is. Ne mond meg, egyik helyen se, hogy máshova is jelentkeztél, mert semmi közük hozzá. Mond, hogy csak ide jelentkeztél.


Azt ha felvesznek a dunaújvárosi céghez, akkor visszamondhatod a többit. Illetve akkor mond is vissza, hogy más kerüljön be a helyedre a visszamondott cégnél.


Neked kell intézzél mindent, be kell adnod a jelentkezésed a cégekhez, ha még nem késő. Lehet, hogy a dunaújvárosi cégek már felvették a kiválasztott hallgatókat, így lemaradtál róla. Jobb a Budapesti MÁV lehetőség, mint a semmi. Intézkedj , érdeklődj a cégeknél, hogy mi a helyzet náluk, azt jelentkezz a MÁV-hoz is.

2017. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Később nem lehet becsatlakozni, csak most vagy soha. Ha újra felvételizel esetleg akkor becsatlakozhatsz.


A MÁV-val kapcsolatban kaptál emilt, a szerint járjál el. Általában a cégeknél kint van a duális képzéssel kapcsolatos infó. Keresd a cégek honlapján. Ha nincs kint, akkor írj a kapcsolattartónak, hogy van-e lehetőség jelentkezni duális képzésre. A kapcsolattartót megtalálod ezen az oldalon:

[link]

Vagy a dunaújvárosi egyetem honlapján is lehetnek infók ezzel kapcsolatban, ha nincsenek, akkor írjál a kapcsolattartónak a cégeknél az előbbi oldalról kikeresve, rákattintasz a cégre azt ott lesz. Egy kérdést megér, veszteni valód nincs.

2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!