Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen esélyem...

Szerintetek milyen esélyem van felkészülni az októberi emelt informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Járok jelenleg egyetemre, de jövőre el akarok kezdeni egy másik szakot (mérnök informatika). Ehhez kellene emelteznem infóból, hogy meglegyen a pontom.


A gyakorlati részből: Programozás megy, viszonylag a legjobban, ez nem olyan nehéz.


Adatbázis : minimális SQL megy, erre még gyakorlok.


Excelre is gyúrnom kell még

Weblapszerkesztést közép szintű érettségi óta nem csináltam, (3 éve) ezt a 0 ról kell kb. kezdenem. Szóval még hadilábon állok.


A szóbeli hogy megy? Ettől jobban félek. Milyen anyagokból lehet felkészülni? Könyvet tudtok esetleg?


Amúgy a közepem 5ös lett évekkel ezelőtt, de az pite volt. Azután sajnos nem infós szakot választottam, úgyhogy kijöttem a gyakorlatból. Másfél-két hónap alatt be lehet ezt pótolni?



2017. aug. 19. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj, BME-VIK 375, ÓE-NIK 343 pont. Ha ezeket emelt nélkül nem tudod megugrani (még nyelvvizsga nélkül is) bent se lesz sok esélyed. Én ráadásul nem is az infóra mennék rá, hanem a matekra. Nagyobb baj, ha a matek nem megy, mint az infó.
2017. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy miért akarsz most októberben menni? Köztudottan nehezebbek egy hangyányit az októberi érettségik, mint a májusiak.
2017. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért mert tavasszal államvizsázok, akkor nem akarok ezzel bajlódni.


Azért akarok ismételni, hogy biztosra menjek. Sajnos anno a matekot eléggé elrontottam. Az Óbudait célzom meg, oda pont meglenne a pontom, de biztosra akarok menni.

2017. aug. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!