Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen mit lenne érdemes...

Szucsipeti kérdése:

26 évesen mit lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
van egy sima érettségim.szivesen tanulnék valamit de nem tudom hogy mi az ami meg is éri!az se baj ha fizetős lenne, de nem tudom mi az a szakma ami fizet is,és nem trágya meló!pl.:gipszkartonos?villanyszerelő?vagy emelt szintű végzettségekben gondolkozzak?Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző?munkavédelmi technikus?és utána fősuli?esetleg egy nyelv vizsgával többre mennék?vagy mi?szivesen fogadok néhány jó tanácsot!thanks
2017. aug. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Ha szakmunka akkor egy villanyszerelő +B1-B2-es német nyelvTUDÁS jó választás. Én ahogy látom ez a szakma eléggé felkapott, és némettel simán kimehetsz külföldre is. Bár ahogy hallom 1-2 embertől, elég trágya meló tud lenni néha, de hát a szakmunkák nagyrésze piszokkal jár.


Ha egyetemet akarsz végezni akkor ami meg is éri az a programozó mernokinfo villamos vagy gépészmérnök. Ezek kifizetodnek de ha nem megy a matek és nincs jó kitartasod akkor bele se kezdj mert nem fog menni.

2017. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem írni hogy azért olyasmit tanulnék amit azért józan paraszt ésszel is meg lehet tanulni:)
2017. aug. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezekhez pont az kell, csak baromi sok kitartással :)
2017. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott az leirná hogy miért ? Vagy ha szerintetek hülyeséget mondtam, akkor miért nem adtatok a kerdezonek jobb választ ?
2017. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!