Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehézgépkezelő tanfolyam...

Nehézgépkezelő tanfolyam elvégzése jó választás?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy olyan szakmát tanulok amit rettentően unok és biztosan nem szeretném csinálni felnőtt koromban (annak idején szülők miatt mentem erre a szakmára), de már mindjárt végzek a szakmával (kb. 1,5 év) így nem szeretnék másik iskolába menni (legalább a középfokú képzettségem meglessz). Szóval mivel sürget az idő ezért elkezdtem gondolkodni, hogy mit is kezdhetnék magammal és rátaláltam erre a tanfolyamra. Szerintetek megéri? Tényleg 1000 forintos órabér felett lehet ezzel keresni? Engem nagyon érdekelne, sokkal szívesebben csinálnám, mint amit most kell(ene). Van itt olyan aki ebben a szakmában dolgozik, mert nagyon szívesen meghallgatnám a véleményét. Külföldön milyenek a keresetek és mennyire könnyű elhelyezkedni (utóbbi bel- és külföldön is érdekel).

A válaszokat köszönöm!



2017. aug. 22. 23:51
 1/2 anonim válasza:
Szia haladò grèderes vagyok belföldön 1500ft/oràval megèri.
2018. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első körben azt javasolnám neked hogy itthon szerezz gyakorlatot 2-3 év aztán Ausztria vagy Németország. Itt semmi értelme dolgozni. Én 6 évet dolgoztam itt mint nehézgépkezelő, egy éve Németben vagyok és hát ég és föld kint 3x többet keresek 3 hét alatt mint itt aztán meg hazajövök egy hétre a családhoz. Tehát azt javaslom tanuld a nyelvet, helyezkedj el itthon, szerezz egy kis gyakorlatot és irány külföld akkor lesz jövőd.
2018. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!