Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 30 ezer ft alatt van az 1...

Ha 30 ezer ft alatt van az 1 főre jutó átlagkeresete a családomnak kb hány ezer ft-ra lehet számítani a Bursa ösztöndíjból?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzat/iskola függő...
2017. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es mennyi az atlag amit adnak? sehol sem lelek errol semmit
2017. aug. 24. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megyei jogú városban havonta 2-3 ezer forintot kaptam, míg a párom egy vidéki kisvárosban 10 ezer forintot kapott általában. Feltételezem ennek az lehetett az oka, hogy megyeszékhelyen lényegesen többen pályáznak, viszont a keret nem lényegesen nagyobb. Szóval elég nagy szórások vannak önkormányzatonként.
2017. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 40 ezerre jött ki az egy före juto, 1000Ft-ot kaptam az önkormányzattol (+ezret az iskolátol). Tavaly benyujtottam azt is, hogy elutasitottak a kolibol és muszáj albérletben laknom, igy 2500+2500 forintot adtak.


Ezt én is hallottam, hogy városonként változik, de én meg ponthogy azt hallottam, hogy Budapesten többet adtak (akár dupláját is) mint az én 20 ezer fös kisvárosomban.

2017. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi akkor majd latjuk mi lesz :) azert beadom es hatha
2017. aug. 25. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!