Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A tanulást valóban csak...

A tanulást valóban csak elkezdeni nehéz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem függ attól is, mit tanulunk és mennyi kedvünk van alapjáraton hozzá, mennyire szeretjük a tárgyat alapjáraton, és van-e motivációnk a tanulására.

De igen, elkezdeni a legnehezebb.

2017. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van motiváció akkor csak az elején nehéz. Én nyáron első egy év egyetem után tök furának éreztem hogy nem kell mit tanulni, mondhatni már hiányzott is, így elkezdtem fejleszteni a nyelvismeretem. Ha sokat tanul az ember, akkor egy idő után lényegesen könnyebben veszi rá magát
2017. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elkezdeni a legnehezebb, utána, ha van egy kialakított ütemed és már haladtál is valamennyit, csak arra kell figyelned, hogy ne ess ki és ne hagyd el magadat, ami hosszútávon ugyanúgy kihívás, de talán könnyebb motivációt találni, belátni a célokat, satöbbi. Persze fenntartom, hogy minden mindenkinek egyéni, csak magamról tudok nyilatkozni.
2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!