Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi gyógyszerészhallgatók!...

Szegedi gyógyszerészhallgatók! Milyen szabadon választható tantárgyat tudtok ajánlani 1. félévre?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a kommunikációs alapismeretek olyan, hogy csak egy ppt-t kell csinálni, borturizmuson meg egyszer elmenni kirándulni. A többi milyen? Spektroszkópia,karriertervezés,törvényszerűségek a kémiában, stb.

2017. aug. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan nem GYTK-s, hanem másodéves ETSZK-s vagyok, de remélem így is megfelelek válaszadónak.


Ajánlott kurzusok:


1. Szabadegyetem Szeged - Tavaly szerdánként voltak az előadások a TIK-ben szerda este hattól nyolcig, 9-en előadáson kellett bent lenni hogy mehess vizsgázni, előre megadják coospacen a kérdéseket, mindenkinek ötös.


2. Karrierfejlesztés/karriertervezés. Ilyen álláskereséssel, állástervezéssel kapcsolatos kurzus, kétféle van belőle, 1. virtuális (itt a tantermi órát felveszik videóra, azt töltik fel coospacre a ppt-vel együtt, netes vizsga, ötös. A tantermire be kell járni, max. 2 hiányás lehet, de ha valakivel be tudod magad iratni végig a katalógusba akkor senkinek nem tűnik fel hogy nem voltál ott, kipuskázható vizsga van belőle az utolsó előadáson.


3. GAF Kultúra:


Ez hasonlít a borturizmushoz, itt annyi a különbség, hogy nem isztok szervezetten alkoholt, hanem el lehet menni pl. Szerbiába, Romániába kirándulni, szállással együtt 12.000 forint.


4. GAF Borturizmus, szerintem mindent elmond a kurzus neve :) Én idén tervezem megcsinálni.


5. Kémiai tévhitek, nem kell bejárni, én tavaly csináltam meg, eléggé elgondolkodató kérdések vannak, de hármasnál jobbra nem lehet teljesíteni.


6. Alternatív táplálékválasztás: Az MK Moszkvai körúti épületében vannak az órák, egy beadandót kellett írni, annak a témáját az utolsó előtti második órán beszéltük meg a tanárral, egy aranyos kis bácsika tartja, be kell járni, indexaláírást úgy kaphatsz, ha legalább hat órán bent vagy. Tavaly mindenki ötöst kapott, aki vállalta a megajánlott megszerzését.

2017. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb kaptal volna valaszt tolunk, ha a facebook csoportba irod ki a kerdest..:D

De amugy mindegyik konnyu, barmelyiket is veszed fel, nem lesz nehez dolgod veluk. Ajanlom meg a terapias rendszeru kotszereket es a molekularis biologia hatarait. Persze esszel, ne hasznald el az osszes szabvalt elso felevben, max 2-3at vegyel fel.


Feri

2017. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terápiás rendszerű

kötszerek ?

2018. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ezeknél melyik hány kredites? (ETSZK)
2021. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!