Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a humán tárgyakból jobb,...

Aki a humán tárgyakból jobb, annak milyen szakon érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés
főiskolán
2010. máj. 25. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Humán szakon például. Ahol leginkább seggelős tárgyak vannak. Esetleg valami töris.
2010. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
mérnök informatikus...
2010. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is humános vagyok, nekem ezeket ajánlották:

- Pedagógia (ez is lett végül) /ezen belül tanárképzés, tanítóképzés, andragógia, stb./

- Bölcsészettudomány (történelem, pszichológia, magyar, anglisztika, germanisztika, romanisztika, stb.)

- Jog, politológia

2010. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tegyél fel magadnak pár kérdést:


mi érdekel?

biztos, hogy fősulin akarsz továbbtanulni?

mi az, amivel nem fogsz éhen halni, hanem megfizetik?



;)

2010. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2010. máj. 25. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
bolcseszkar, egyertelmu
2010. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is humán tárgyakból voltam jó, mégis műszaki karra mentem. Mérnököt talán jobban keresnek, mint a tanárt vagy a többi bölcsészt.
2010. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Lehet, hogy mérnököt többen keresnek, de a kukába dobhatja a diplomáját a Kérdező, hogyha végigszenved 4 évet úgy, hogy nem érdekli és nem érti azt, amit tanul. Egy jó egyetemen szerzett jó bölcsészdiploma többet ér, mint egy gyenge egyetemen szerzett gyenge diploma.

2010. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!