Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan halasszak évet egyetem...

.Sz. kérdése:

Hogyan halasszak évet egyetem előtt?

Figyelt kérdés

Üdv,


Két lehetőségem van, mert újra kell érettségiznem. Vagy elmegyek egy 1 éves előkészítőbe ami messze van és havi 1x jönnék csak haza, ott az érettségire készítenének fel bioszból és kémiából. A másik opció hogy itthon önállóan készülök, esetleg magántanárral. Orvosira mennék, nem Magyarországon élek, de ott kell tennem emelt szintűt-- Idén a bioszt egyedül készülve 76%-ra tettem le.

Mit csináljak szerintetek?


2017. aug. 28. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát, a 76 százalékon még lehet tornázni, de önmagában nem rossz eredmény, szóval szerintem az önálló készüléssel sem lenne problémád. Ez tényleg rajtad áll, hogy amit biztosnak érzed. A mindenféle tanfolyamok meg tanárok egyébként is maximum csak koordinálni tudják a készülésedet, tanulni önállóan kell.
2017. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tanulni szeretek, főleg ezeket, mert érdekes számomra. Vannak könyveim amiket vettem a felkészüléshez, Mozaikos, bioszból és kémiából is megvan mind. Azt nem tudom, hogy hol lenne több időm, illetve hol tudnék jobban koncentrálni.. A halasztás nem volt nagy gond, még csak 17 éves vagyok, viszont harmadszorra már nem szeretnék érettségizni...
2017. aug. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!