Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni, de fogalmam sincs merre fele kéne haladnom. Érdekel az utazás, és más országok (főként északi), az ottani emberek mentalitása stb. Emellett a nyelveket is viszonylag szeretem.. Nem vagyok az a kitűnő tanuló, de mindent megteszek a legjobb érdekében. Bocsánat, tudom ,hogy sok az ilyen kérdés, de tanácstalan vagyok

2017. aug. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én idén végeztem. Bennem már talán 10. óta kialakult az a kép, hogy nem szeretnék továbbtanulni, legalábbis felsőoktatásba nem, mert akik azt végezték/végzik körülöttem, nem éppen a legboldogabbak. Ismerek egy embert, aki egy érettségivel egy egész céget felépített, ma meg már gokartozni viszi az alkalmazottait.


Menj el ideiglenesen dolgozni, addig se kell otthon ülnöd. Érettségi után sokkal lazábban lehet venni a dolgokat, nem sietsz sehova se. Mondjuk elmész dolgozni valahova, adsz magadnak egy évet, hogy átgondold, aztán lépsz.


De nem kell erre nagyon rástresszelni, én erre már rájöttem.

2017. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés az info. Azon kívül hogy a nyelvek mennek a tobbi tárgy mennyire érdekel ? Matekkal hogy alsz ? Fizika ? Infó ? Stb.


Bár gondolom hogy inkább humanos vagy ha utazás, akkor valami turizmus vagy tolmács.

2017. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!