Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket a legkönnyebb elvégez...

FamiR kérdése:

Melyiket a legkönnyebb elvégezni 2 éves estin (okj)? Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Festő, mázoló, tapétázó Hegesztő

Figyelt kérdés
okj-s informatikai rendszerüzemeltetőt ebben az évben nem indítják,viszont szakmai szempontból csak az érdekel.Azt most hosszú lenne leírni hogy miért,de ez a 3 lehetőségem maradt,és elkezdeném az egyiket,és amíg nem indítják az informatikát időhúzás céljából valamelyiket elkezdeném.Ezek közül melyiket a legkönnyebb tanulni,vizsgázni belőle?

2017. aug. 31. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a festőt választanám, ez persze az én véleményem, mert nekem az lesz a második szakmám :) Azért is ez a szakma szerintem a könnyebbnek mondható, mert a logisztika az elég elvont unalmas irodai meló szerintem, a hegesztő meg a legkeményebb mind közül meg ahogy hallottam az egészséget is károsítja rendesen, de ez jól is keres ráadásul hiányszakma. A festő meg, ha úgy vesszük az arany középút, viszont ez is tud kemény lenni, mivel van benne tapasztalatom részben le is írom: keménység először is, hogy rendes fizikai munkáról van szintén szó, azonban nem csak annyiból áll természetesen, hogy lekenni a falat, ez a legjobb része különben, hanem ha kell lekaparni egy szoba egész tapétáját, ami nem könnyű, főleg nem egyedül, karod le is zsibbad tőle rendesen idő után, de megszokod idővel, aztán ott vannak az alapozások, előkészületek, meg persze a glettelési és tapétázási munka, de ha jól bírod a fizikai munkát és a koszos munkavégzés nem akadály, akkor jó kis szakma.
2017. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :D Én is a festőre gondoltam,de még nem biztos hogy indul.És eddig amekkora szerencsém volt (info után villanyszerelőt próbáltam,túljelentkezés van,aztán bolti eladót végül kiderült hogy az adott suliban a bolti eladón kívül minden indult....)csak reménykedhetek hogy tényleg elindítják.
2017. szept. 1. 16:13
 3/3 goaus ***** válasza:
Ezek közül festő magasan szerintem is.
2017. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!