Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nappalira járok államilag...

Ha nappalira járok államilag támogatottra és terhes vagyok átkérhetem magam levelzőre a baba születése után? Csak úgy fizetős lesz?

Figyelt kérdés
mert nem bírnám fizteni sos segítsetek kérlek!
2010. máj. 26. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Anno en is atkertem magam levelezore allami nappalirol, es nem lett fizetos. Lehet, h azota valtozott vmit a rendszer. Menj be a T.O.-ra es ott tuti azonnal megmondjak Neked! Vagy az is eleg sztem, ha felhivod, ha most nem tudsz bemenni.
2010. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levelező képzés is van államilag támogatott. Valóban a to tudja megmondani, mindenképp kérdezz rá, ahogy az első írta.
2010. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
általában a levelező állami támogatotthoz 370 körüli pont kell nekem van 290 az kevés
2010. máj. 26. 07:47
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy talán halassz.

1 évet kihagysz, bölcsibe adod a gyereket, és tanulsz államin.

egyébként miért nem tudsz várni amíg elvégzed az egyetemet?

2010. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj de ez magán ügy egy éves gyerekem mellett pedig én leszek majd az anyja nem bölcsödei dajka ez nekem mindennél fontosabb de biztos hihetetlen
2010. máj. 26. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hogy egyéni tanulmányi rend, ez azt jelentette, hogy ugyanúgy nappalis maradtam, de nem kellett bejárni órákra, a szemináriumokat meg meg kellett beszélni az oktatóval hogy hogy legyen, adtak valami feladatot amit meg kellett csinálni, aztán annyi.

Ilyet adtak már arra hivatkozással is, hogy nem az egyetem városában laksz, viszont otthon dolgozol. Még csak igazolni se kellett, csak ezt beírni.

2010. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérd magad egyéni tanrendre, és ne foglalkozz azokkal, aki szerint várhattál volna:) Jó babavárást!
2010. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy kósza ötletre nem tudom miért reagálsz ilyen ellenségesen... Bocs, de ez előrevetíti, hogy milyen szülő leszel :S Nem a gyerekeddel, csak úgy általában másokkal szemben.


Amúgy nekem is van gyerekem, és egyetemre járok, két évesen bölcsibe ment, én meg nappalis vagyok.

De igen, kérheted, hogy levelezőre mehess, a TO-n megmondják, hogy fizetősre, vagy államira tudnál-e átmenni, mi innen úgysem tudunk biztosat mondani. De jobban jársz, ha egyéni tanredet kérsz, kisgyerekeseknek minden további nélkül meg szokták adni. Akkor marad a nappalis státuszod, ami elég sok előnnyel jár, kaphatsz szoctámot (mint családfenntartó, szerintem mindenképp jár), ugyan úgy lehet diákbérleted, stb.

2010. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat bocs hogy felhúztam magam de nem hiszem hogy beszámolóval tartozok itt bárkinek bármiről és azt sem hiszem hogy ezzel együtt ítélkezni kellene. megtartom magamnak a magánéletem ha nem baj :)csupán egy kérdést tettem fel ami a tanulással kapcsolatos nem azzal hogy jó szülő leszek e vagy nem hogy miért nem vártam a szüléssel ,,,stb vicces azért:)köszi mindenkinek utána járok!
2010. máj. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!