Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek egy álmodozó,...

Szerintetek egy álmodozó, művész típusú ember el tud végezni egy mérnök szakot?

Figyelt kérdés
Matekot fizikát évek óta nem tanultam, 10 éve érettségiztem.Ha nagyon össze szedem magam szerintetek menni fog? :) 28 N

2017. szept. 1. 19:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Ha meg akarod szivatni magad akkor igen
2017. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, régebben mennyire fogtad fel a matekot meg fizikát. Ha megértetted és nem csak bemagoltad, akkor semmi akadálya. De ha régebben sem mentek a reál tárgyak, akkor semmi esélyed.
2017. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Ha álmodozó és művész vagy, miért akarsz mérnök lenni?

Egyébként ha érdekel a téma, és van valamennyi eszed és szorgalmad, akkor sikerülni fog.

2017. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Érettségi óta dolgozom,most jutottam el odáig hogy szeretnék tovább tanulni és mivel a mérnöki pályát mondják sokan biztosnak, ezért gondoltam erre. Be szeretném biztosítani a jovomet.
2017. szept. 1. 20:06
 5/31 A kérdező kommentje:
Matek fizika sose volt a kedvencem meg nem is emlékszem már semmire belőlük, ezért aggódom picit. Hétfőn kezdődik a suli, bele néztem a könyvekbe és hát húú :D
2017. szept. 1. 20:08
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért a mèrnöki pálya sem biztosít feltétlen egy biztos jövőt. Van 3-4 irányzat amivel lehet keresni aztán a maradékokkal már nem túl jó a helyzet.
2017. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze, én is alapvetően humán beállítottságú vagyok, mégis programozóként dolgozom. Attól, mert valaki egy-egy területet szeret, még nem azt jelenti, hogy minden máshoz sík hülye.


Viszont én azért kicsit elkeserítenélek: most 28 vagy, leghamarabb jövőre kezdhetnéd, de még lehet akkor sem, mert újra kell érettségizned pár tárgyból. 34-5 évesen szerinted mennyire leszel vonzó pályakezdőként? Pláne, hogy nem is mindegyik mérnöki szakon végzettek keresettek.

2017. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg mindenképpen érdemes. Ahhoz képest mintha nem is lenne végzettsége így is sokkal jobb helyzetben lesz. ( még ha elég idősen is lesz pályakezdő )
2017. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Élelmiszermérnökire jelentkeztem
2017. szept. 2. 12:05
 10/31 A kérdező kommentje:
Kedves 10:55 ös, miért kell leirni egyből aki nem huszonevesen lesz pályakezdo az már nem is ember? Külföldön sokan pont 35 évesen kezdenek új szakmát szerezni, ez az életkor még pont jó ahhoz hogy új életet kezdjen az ember. Szerintem
2017. szept. 2. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!