Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok egy ilyen lányak? (rólam az infók lent)

Figyelt kérdés
Szeretem az embereket,(jegyek)matek fizika kemia 3 tobbi 4-5,lanyos vagyok,kedves,kedvenc tantargyam az irodalom,a csalad az elso, Szakmám???

2017. szept. 3. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen logikával közmunka.
2017. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
műkörmös, fodrász, dajka?
2017. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad hogy hanyadikos vagy, egyetemen gondolkodól e de sztem az írásod alapján nem, és jobb is ha nem mész egyetemre. Fodrász, műkörmös, ruhabolti eladó, ápoló stb...
2017. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 10 osztályos vagyok 2 nyelvvizsgával,nyolcosztályos gimiben. És igen, egyetemen szeretnek tanulni.
2017. szept. 3. 17:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tartom helyesnek hogy valakit arrol itelnek meg hogy a rossz telefonjaval mennyire tud irni, es higy fogalmaz. A GYIK nekem nem engedi hogy 50 bet
2017. szept. 3. 17:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Unel kb. Tobbet irjak. Eltunik a komment elkuldese vagy a kerdes kiirasa jel. Sajnalom ha valaki ez alapjan irja hogy csak kormos lehetek.
2017. szept. 3. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj hogy amikkel érhetnél valamit azok reálos tárgyak, irodalommal konkrétan kitörölheted a hátsódat sajnos. Ami eszembe jutott az a szociális munkás, családsegítős, óvónő esetleg?
2017. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Reál tárgyak nélkül kb az összes keresett jó szak kiesik. Én amit javasolnek az a tanári...a lényeg h a két választott targyadban legyen egy nyelv..irodalom angol vagy irodalom.nemet...de a legjobb talán az angol német lenne, azzal forditgatasban is dolgozhatnál. A humán tárgyak nem.ernek semmit a nyelveket leszámítva, szóval mindenképpen valami nyelvtanarosat javaslok. Ha ez nem akarsz lenni akkor nagy bajban vagy
2017. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az óvónő tetszik :) szeretem a gyerkeket . Járok is csutortok delutan segitokent gyermek csoportba foglalkozast tartani. Jó szakma?
2017. szept. 3. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kreatív vagy és szereted a gyerekeket, akkor igen. Külön jó, hogy sokat olvashatsz, mondókázhatsz nekik, aminél előny hogy szereted az irodalmat.
2017. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!