Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szüleimmel a kapcsolatom...

Szüleimmel a kapcsolatom katasztrófális. Apám iszik, kocsmázik. Anyám nem enged élni 18évesen, folyton vitázik velem, még a semmin is. Milyen szakmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ezért szeretnék érettségi után valami olyat tanulni amivel eltudok helyezkedni,pénzhez jutok,eltudok költözni. Ajánlanátok nekem ilyen okj szakmákat? Lány vagyok,emberekkel szívesen foglalkoznék. Ez az egyetlen menekülési utam,most elköltöznék,de sajnos semmi keresetem,mert még tanulok.gyárban nem akarok megrohadni. Próbáltam velük beszélni,de akkor is én voltam a szar szemét. Minél előbb elakarok költözni és jól akarok élni.
2016. okt. 22. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Gépgyártástechnológiai technikus
2016. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegyétek figyelembe,hogy lány vagyok és matekból gyenge vagyok.
2016. okt. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!