Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki a Nemzeti Közszolgál...

Ha valaki a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen "helyszínelőnek" szeretne jelentkezni melyik kart kell néznie?

Figyelt kérdés

Bocsánat a helytelen megfogalmazásért de sajnos nem tudom ,hogy pontosan mi is a megnevezése az egyetemen ennek a szaknak ha egyáltalán létezik ilyen! Egyébként letudná valaki írni ,hogy a karon a nyomozókon kívül mégis melyik kar mire lesz jó a későbbiekben és miben lehet elhelyezkedni ? Mert pontos leírást nem találtam csak a nevük alapján tudok következtetni de az mégsem pontos információ és érdekelne nagyon a dolog! Mert lehetséges valamerre erre venném az irányt! Hogy segíthessem az embereket! A sima rendőrösdi kicsit gyengének tartom mert az ,hogy kint állnék az út szélén és állítgatnám meg az embereket meg azért megbüntetném őket mert megivott 1 pohár bort vacsora után vagy mert 10el többel ment a ment a megengedettnél és ,hogy utána ezért köpködjenek rám nem vágyom! Ezért is szeretnék valami magasabb célt elérni de ha lehetséges akkor valami olyasmi érdekelne amiben a látásom nem gátolna meg sajnos szemüveges vagyok! Jogosítványom van! Tehát ha arra alkalmas voltam szerintem másra is bekerülhetnék!


1.Államtudományi és Közigazgatási Kar (NKE-ÁKK)

2.Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar (NKE-HHK)

3.Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar (NKE-NETK)

4.Rendészettudományi Kar (NKE-RTK)

5.Víztudományi Kar (NKE-VTK)


Lenne valaki szíves akkor részletesebben leírni még is melyik karon hol lehet majd elhelyezkedni és mit kell csinálni a szakmában? És a fizetésekről is érdeklődnék ha valaki tudná! Előre is köszönöm!


2017. szept. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
NKE-RTK. Ezt nézegesd. Amúgy az NKE honlapján leírnak mindent. Illetve a Felvi-n.
2017. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendészettudományi Kar
2017. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!