Megéri ma dietetikusnak tanulni? Mennyire kapnak állást?

Figyelt kérdés

Azt mondják,az egészségügyben nincs akkora munkanélküliség mert nem sokan mennek oda.Ez igaz a dietetikusra is? Szerintetek kitanuljam? Nagyon érdekel egyébként a fogyókurák,táplálkozás.De csak akkor állnék neki a fősulinak ha nem gyarapitom majd a diplomás munkanélküliek táborát! Segitsetek légyszi! Köszönöm!

19/L


2010. máj. 26. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De kérdező! Igaz én is azt írtam ,hogy nem éri meg igazán, de ha neked tényleg ez a vágyad, akkor ezt kell tenned! A többi ilyen egészségügyis szakra is igaz az, mint a dietetikusra, szóval ha ezen belül keresgélsz, akkor nehéz lesz elhelyezkedni.

Emiatt én nem adnám fel, ha tényleg ez az álmod! Csak úgy vágnék bele, hogy próbálnék valahol gyakorlatoskodni, ha mást nem még ingyen is! Vagy csak úgy jelentkezel valahova segédnek, vagy ilyemsi, valami ilyen helyre, és máris lesz némi tapasztalatod. Tudom, ez így nem hangzik túl jól, de ha ezen múlik, hogy azt tehesd, amit szeretnél, akkor azért ezt is el lehet érni! Csak hozni kell áldozatokat.

2012. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg nekem a hivatásom a hobbim lett. Dietetikus vagyok... de mivel úgy hozta az élet nem dolgozom már benne. mást csinálok.. de ennek is köze van hozzá.

7 év ingyen munkájába került, hogy vidéken napilapok, alapítványok és a kamara is megtaláljon ha előadó vagy tanácsadó kell nekik. NE add fel. S az sem igaz,ohgy kell a 3 év szakmai tapasztalat van ilyen is... de nem kell az én helyemre a klinikán frissen végzettet vettek fel.

2012. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Magyarországon nagy a munkanélküliség, de ha van kedved külföldön dolgozni, lehet, hogy ott nagyobb érdeklődés lenne a dietetikusok felé. Engem is érdekel ez a szakma. Ha valóban szeretnél ezzel foglalkozni, akkor vágj bele, még változhat a világ, aza lényeg, hogy szeresd amit tanulsz/dolgozol. Valaminek tanulni kell, elhiszed, hogy akármilyen más szakmát hoztál volna fel, ugyanezek lettek volna rá a válaszok?! Igazából, ha érdekel a véleményem, a jövőddel kapcsolatban ne itt kérj tanácsot, hanem azoktól akik ismernek. :)
2012. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. dec. 29. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!