Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiai kar melyik...

Pszichológiai kar melyik egyetemen a legjobb?

Figyelt kérdés
Nézegettem egyetemeket, de nem tudom melyik jobb. Azt hallottam, hogy az ELTE-n nem jó ez a kar. Van valakinek tapasztalata pszichológia karral kapcsolatban?

2017. szept. 6. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó, de a pszichológia más-más területeire fektetnek hangsúlyt az oktatás során. Neked az a legjobb ha ez a hangsúlyos téma a te érdeklődési köröddel találkozik. A pszichológiának melyik területe érdekel inkább?
2017. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a pszichológia az nem egy szak?

nem tudtam, hogy valahol van kar is belőle...

2017. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ELTE-n van Pszichológia és Pedagógia KAR, de egyébként kérdező, te nyilvánvalóan a SZAKra gondolsz.


Én az ELTE-re jártam, nincsen vele semmi baj. A tapasztalatom, ismerőseim tapasztalata: teljesen mindegy, hol csinálod az alapképzést. Mesterképzésre bárhova mehetsz, de úgyis az alapján döntesz, hogy milyen irányba akarsz specializálódni. De még ez sem jelentős dolog, hiszen a mesterképzés végén mindenki ugyanazt a diplomát, végzettséget kapja. Az számít, hogy milyen önkéntes tevékenységeket végzel az egyetem alatt, utána pedig milyen szakképzésre jársz, milyen módszereket sajátítasz el. A kutyát nem fogja érdekelni, hol végezted az egyetemet, és nem is nagyon fog számítani praktikusan sem.

2017. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!