Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes informatikai rendszerü...

Érdemes informatikai rendszerüzemeltető szakmában továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Érdemes informatikai rendszerüzemeltető szakmában továbbtanulni, vagy inkább komolyabb informatikában jobb gondolkodni? Érettségi előtt állok, és informatika irányban szeretnék tovább menni... Csak nem tudom melyik lenne előnyősebb, mivel úgye az informatikai rendszerüzemeltető az csak sima középiskola, és főként karbantartással foglalkozik ha jól tudom.

2017. szept. 15. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Hát nem éppen. Ilyen szakon vagyok, és van


-programozás

-hálózati ismeretek

-hardverek ismerete

-szakmai angol


Szóval tényleg minden ami hasznos, és mivel nincsenek ilyen apróbb töltelék tárgyak, ezért érdekes is.

Persze ha bírod a matekot és az egyéb töltelék tárgyakat idegekkel és aggyal, inkább egyetemre menj és ott végezz informatikai szakon.

2017. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!