Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A beszédírói munkáról mit...

A beszédírói munkáról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek előadást tartani és azt olvastam hogy vannak hivatásos beszédírók. Hogy kell ezt elképzelni? Kik veszik igénybe a szolgáltatásaimat? Segíthetek nekik begyakorolni az előadásmódot is, vagy csak átküldöm emailben? Milyen mértékben vagyok névtelen? Kb. mennyit lehet keresni? Szokták másodállásként űzni? Vannak erre szakosodott vállalkozások, akikhez beállhatok?

Milyen szakon érdemes végezni az egyetemen, fősulin? Ahol nagy hangsúlyt fektetnek mondjuk a retorikára, meg az ilyenekre. Fontos egyáltalán az egyetem, vagy jobb, ha megpróbálok keresni egy mentort, hogy ne legyenek töltelék tárgyak (Arra gondolok, hogy mondjuk egy ilyesjellegű állásinterjún inkább a képességeket nézni.)?



2017. szept. 15. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!