Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki tanul/tanult gyógytornászna...

Kittus20000 kérdése:

Ki tanul/tanult gyógytornásznak? Lenne pár kérdésem, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ki melyik iskolában tanul/tanult? Kellet oda valamiből külön éretségizni (pl: Biosz,fizika stb.)? Koleszban vagy albérletben voltatok? Milyen maga az iskola? Tanórák, hangulat? Gyakorlat?

2017. szept. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- SZTE-ETSZK, utolsó év.

- A felvi.hu-n megtalálod, milyen tárgyak közül választhatsz.

- Kezdetben kollégista voltam, szép volt, jó volt, de ma már semmi pénzért nem mennék vissza. Ez egy tanulós szak, és nem csak vizsgaidőszakban kell teljesíteni, valamint sok a gyakorlat, amin nem hátrány aktívnak lenni.

- Majd megtapasztalod, hogy mindenhol vannak, lesznek olyan előadások, amikre felesleges bejárni. Nálunk is voltak, de a többségre érdemes. A hangulat nagyban függ attól, kik lesznek a csoport-, illetve évfolyamtársaid. A tanárok nálunk alapjában véve segítőkészek, de sajnos van(nak) olyan(ok) is, aki(k)nek az órájára minden egyes alkalommal gyomorgörccsel mentem be - típusfüggő.

- Nagyon sok gyakorlatod lesz (hiszen egy gyakorlati szakmáról beszélünk), egymáson (csoporttársak) fogtok gyakorolni, egymásnak fogtok diktálni. Harmadévtől pedig jönnek a klinikumok, és demonstrációs gyakolatok lesznek a klinikán.


Remélem, tudtam segíteni. Ha érdekel még valami, nyugodtan írj privátban.

2017. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod 😊


Mások véleményét is várom 😊

2017. szept. 18. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Debrecenben végeztem, de csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Albérletben voltam a 4 év alatt, de egyáltalán nem bántam meg, hogy pl. többe került, mert rengeteget kellett tanulni, már az első évtől kezdve. A tanórák nálunk is vegyesek voltak, ugye az elején elég sok a tölteléktantárgy, harmadévtől válik igazán szakmaivá az oktatás. A tanszéken remek oktatók vannak, kiváló szakemberek, a külső oktatókkal voltak inkább problémák (követelmények, anyagok érthetősége stb.). Nekünk is rengeteg gyakorlat volt, mind az iskolában, mind kint a Klinikán. Én nem bántam meg, sőt, hogy annó itt kezdtem el! :)
2017. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!