Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki egyetem...

Van itt olyan aki egyetem nélkül tanult meg programozni és megállta a helyét?

Figyelt kérdés

Programozni szeretnék,sajnos nincs pénzem egyetemre.Meg ahogy hallottam sok a felesleges tantárgy.Neten tanulgatom,de nem tudom hogy lehet belőlem profi programozó.Egy évig dolgoztam 0 tapasztalattal úgymond jobban fizikai munkákat minimális fizetésért. Rájöttem hogy ez nem fog menni nekem.Valaki akinek ingyen sikerült megtanulni profin programozni?

Vagy fizetős tanfolyamokra is mennék,de csak és kizárólag programozást tanuljak,semmi mást.Akár netes tanfolyam,és fizetős ,akármi,de csak a programozás érdekel


2017. aug. 16. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnak sikerült, sokkal jobban programozik mint a legtöbb frissdiplomas az egyetemről. Ő 7 évet nyomta előtte. De azt mondta hogy egy egyetemi papír kell különben csak szar melót kap.
2017. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen ismerősöm, aki magától megtanult programozni. Most egy néhány fős projektbe került, ahol vannak juniorok, vannak tapasztaltabbak, és megállja ő is a helyét, akinek nincs diplomája.

A cég is befizette őket néhány napos tanfolyamra, így ez is segítette egy kicsit a felzárkózását gondolom.

2017. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!