Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik magyar országon ilyen...

Létezik magyar országon ilyen képregény és animáció készítő iskola?

Figyelt kérdés

Középiskola vagy szakgimnáziumra gondoltam, mert a tovább tanuláshoz, jó lenne egy ilyet is megjelölni valahanyadiknak. Olyan iskolára gondoltam, ahol ilyen grafikai dolgokat, ill. képregény, vagy rajzfilm szereplő embereket, állatokat, érzelmeket tanulunk meg lerajzolni, különféle stílusokban, technicákkal. Tud valaki ilyen iskolát? Egyeltalán létezik ilyen, itt magyar országon?


Előre is köszi a választ :)



2017. szept. 19. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Középsuliban nem hiszem, hogy van ilyen, viszont animáció szak van egyetemen (Moholy-Nagy, Metropolitan, esetleg még a Képzőművészet Egyetem). Viszont gimiben van rajztagozat, az remek gyakorlási lehetőség. A fent említett egyetemeken mind van külön felvételi, ahol a rajztudásos is számít nyilván.

2017. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Azért ha valaki lenne olyan galád, hogy még is tudna egy eldugott kis iskolát magyar ország csücskében, az szóljon ;)


Igazából annyi mindent szeretnék csinálni és nem tudom még ledönteni. Na, majd meglátom. Köszönöm mégegyszer! :)

2017. szept. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!