Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Animációt szeretnénk tanulni...

Animációt szeretnénk tanulni könyvekből, csak az alapokat akarom tudni, mit ajánlanátok? Esetleg oldalt ismertek?

Figyelt kérdés

Tudok animálni, nem animálni akarok megtanulni csakis az alapok érdekelnek.

-Storyboard

-Jelölések

-Képkocka arány

-Programok

-ÉS egyéb dolgok amik könnyebbé tehetik a menetét.



2016. szept. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Angol könyv is érdekel? Magyarul nem ismerek jó forrásokat, én ezeket mind angol könyvekből/oldalakról tanultam meg.
2016. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos angolul nem lenne az igazi,egy ideje tanulom, de félbe is hagytam, mivel animálgatok. Magyar forrásra gondoltam, bár tudom hogy nem nagyon van, maximum YT videók, de azokat már láttam.
2016. szept. 8. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szeirntem maradj a youtube tutorialoknál, ha nem megy jól az angol. Nincs értelme magyarul tanulni, mert mindent angolul fogsz hozzá megtalálni, a programok angolul lesznek, a megoldások, hibák... minden.

Sokkal jobb, ha van egy biztos alapod youtube videókból, és aztán nekiállsz egy angol köynvnek, mint a magyarral vesződni.

2016. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, eddig is angol programot használtam, és videósokat is néztem. Az angol tanulásra nem nagyon érek rá, bár kicsit értem de az nem elég egy könyv értelmezéséhez.

Angolt tanulni meg nem nagyon van energiám, mivel sok más dolgom is van, persze azért még tanulgatom.

2016. okt. 17. 12:33
 5/7 Milla05 válasza:
100%
Ajánlom a képregény mestersége című könyvet ami az animálásra us kitér (aszthiszem) de legalábbis nagyon jó olvasmány ha érdekel a rajzolás, figurakészítés ilyesmi... Egyébként tényleg jó ha tudsz angolul de speciál ez magyarul is megvan
2017. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ :)
2017. okt. 17. 11:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már az Angolom is jobb.
2017. okt. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!