Jó a régebbi jegyzet?

Figyelt kérdés
Egyik tantárgyamhoz van jegyet/könyv. Ennek az első kiadása 2000 körüli. Azóta vannak új kiadások, a legújabb 2005 körüli. Nekem a régi van meg, de most néztem, a könyvtárból elérhető az újabb is. Szóval írtam a tanárnak, hogy melyiket kéne használni, van-e számottevő újítás. Azt válaszolta, hogy a régihez képest sokat változott a jegyzet, viszont később változatlan utánnyomással jelent csak meg. Na most lehet én vagyok nagyon béna, de nem tudom biztosan ez mit jelent. Szerintetek úgy érti, hogy bőven elég a régit használnom, mert csak formai változások vannak, ami a tananyag szempontjából irreleváns, vagy kölcsönözzem ki az új kiadást?
2017. szept. 20. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érti, hogy a 2000-es és a 2005-ös között nagy a különbség, viszont a 2005-ös kiadásnál nincs újabb, mivel azóta ugyanaz a verzió jelenik meg újra. pl lehet 2013-ban újra nyomtatták, az az évszám van benne, de tartalmilag ugyanaz, mint a 2005-ös. Nekem legalábbis ez jön le ebből. Amúgy ha ott a könyvtárba és az biztos jó vedd ki azt, esetleg összehasonlítod a sajátoddal és ha mégis ugyanaz visszaviszed a könyvtárit.
2017. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!