Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek váltsak hatosztály...

Szerintetek váltsak hatosztályosra?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, melyik lenne a jobb. Igazából sok tanár utál engem, mindig próbál belém kötni, az osztályközösség sem a legfényesebb.

Maradnék is, de mennék is. Szerintetek melyik a jobb?



2017. szept. 20. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
1 olyasmi 'igazi' barátom van, de az sem olyan igazi. Igazából sokszor inkább szenvedek a haverjaim társaságában, mint boldog lennék...
2017. szept. 20. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem véletlenül jelent meg benned ez a vágy, lehet, hogy menni kéne. De amúgy nem tudom, hogy pl a jegyeiden is látszódik-e , hogy utálnak a tanárok, vagy a hozzád való viszonyulás, ahogy rádnéz. Na de amúgy lehet, hogy menni kéne tényleg, én amúgy nem tudom, ezt végeredményben neked kell eldönteni. De ha ott nem jó, lehet, hogy meg kéne adni magadnak a lehetőséget, hogy esetleg máshol jó legyen , ugyanakkor asszem, hogy a gimi nehezebb, mondjuk én nem tudom, csak leírtam, ami hirtelen pillanatnyilag eszembe jutott.
2017. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A jegyeimen nem látszódik, de mindig próbálják rámkenni, hogy nem írok semmit órán, beszélgetek, meg minden, aztán általában meglögdösnek, hátbavágnak eléggé, meg úgy beszélnek hozzám, mintha azt mondanák, hogy 'fú de szánalmas nyomorék vagy', hívogatják be a szülőket, hogy én mit képzelek magamról.
2017. szept. 20. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Hányadik osztályos vagy most? Hatosztályost akkor ajánlom, ha kiemelkedő tanuló vagy, ambiciózus vagy nagyon szorgalmas. Ha csak a közeg miatt váltanál, akkor simán menj egy másik iskolába. Hatosztályosra nem váltani szokás, hanem felvételizni.
2017. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Én sose voltam egy jó tanuló (matekból nagyon rossz vagyok) de felvetekiztem és felvettek most kezdtem a hatosztályost
2017. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!