Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus tényleg magolósabb,...

Corvinus tényleg magolósabb, mint mondjuk a BGE?

Figyelt kérdés

Gazdasági és Menedzsment; PSz szakokra gondolok.

Egyik ismerősöm ezt állította és egy kicsit elrettentem, ugyanis én inkább reál beállítottságú vagyok.



2017. szept. 22. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Több elméleti tudást kérnek, ez tény, de a BGE-t se fogod tudni elvégezni, ha nem vagy képes odaülni, és magolni.
2017. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy több 100 oldalt kell bemagolni 1-1 zh-ra?
2017. szept. 22. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mégis mit gondoltál, amikor kitaláltad, hogy gazdasági irányba mész tovább?

Ha csak a reál megy, akkor elhiheted, hogy halálodon leszel minden vizsgaidőszakban.

ZH-k még nem is annyira durvák, kisebb az anyagmennyiség, vizsgán a sok.


Gazdasági szakok 1-2 kivétellel végig humán és reál keveredés. Mindkettőnek meg kell legyen vagy szenvedni fogsz.

2017. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Húú. Nagyon félek. Nem vagyok az a magolós típus. Általában megértem a törit, magyart stb, de otthon nem bírok tanulni.

Egy próbát azért megér. Max nem maradok tovább fél évnél..

2017. szept. 29. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Lófaszt kell magolni Corvinuson. A nem reál tárgyaknál 1-1 napot készültem eddig vizsgára és sima 3-4-5 (pl. Vállgazd, vezszerv, szervmag és társaik) pedig nincs különösebben jó memóriám. Magolás az, amikor orvosin 2 hetet magolsz 0-24 anatvizsgára.
2017. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor van remény! Köszi.
2017. szept. 30. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Corvinus nem magolós, legalábbis többségében nem, reál tudást mér, de ne hidd azt, hogy kisujjból megvan minden, nagyon toppon kell lenni, és haladni. Van néhány kötelező magolós, pl vállalatgazdaságtan, de az kibírható.
2017. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. A legnagyobb félelmem jelenleg, hogy 1 évet kihagytam középsuli után és most nagyon ki vagyok esve a tanulásból. Nagyon izgulok... Majd kiderül szeptemberben, h hogy megy.
2017. okt. 18. 08:10
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

"A nem reál tárgyaknál 1-1 napot készültem eddig vizsgára és sima 3-4-5"

Az ilyenekre nem kell hallgatni.

Vizsgán mindenki azt mondja, hogy 1-2 napot tanult csak... de igazából végigtanult egy hetet.

Az igazi 1-2 naposok tényleg belefutnak párszor a 3-4-5 kategóriába de buknak is rendesen a tantárgyakból. Szóval a pár db. 3-4-5 mellett van pár bukás is.


Soha nem bírtam, hogy kamuznak az emberek, mintha ciki lenne, hogy végigtanulsz 4-5 napot egy vizsgára..


Nem láttam én még olyan embert, aki napi 20-30 oldallal tud tanulni úgy, hogy abból mindent megkérdezhetnek.

Márpedig a tuti ötöshöz az kell, hogy mindent tudj. Nem csak a szerencsére hagyatkozni.


Az meg, hogy valaki mázlista nem azt jelenti, hogy könnyű egy vizsga...

2017. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az bizti.
2017. okt. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!