Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire hasznos a Gazdaságinf...

Mennyire hasznos a Gazdaságinformatikus-i szak? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
Van-e rá kereslet Magyarországon, vagy valamelyik fejlettebb EU-s országban? El lehet vele helyezkedni, vagy sem? A sima képzés is elég hozzá, vagy érdemes duális képzésben elvégezni? Azért is lenne fontos tudnom, mert munka mellett végezném majd el. (és fogalmam sincs, hogy duális képzés esetén, mennyi pénzt kapok majd)

2017. szept. 22. 15:33
 1/1 anonim válasza:

Szia, Én pályaválasztás előtt állok, így nagyon sok helyen rákerestem, mik a keresett végzettségek ma, mik vannak fellendülőben, és a gazdaságinformatikus határozottan az elsők között szerepel. Én nem értek hozzá, elvetettem, de ha tehetném, azt a pályát választanám. Gazdasági emberekre mindig szükség van, főleg a jövőben, az informatika világában.

Szerintem az alapképzéssel is sokra viheted, de ha rádobsz még egy évet, mesterszakon végzed, jobban jársz.

A duális képzési rendszerről nem tudok, de nézz utána, hol tanulnád, az oktatási intézmény tuti említi, hogy működik. :)

2017. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!