Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre tovább vagy képzésre...

Egyetemre tovább vagy képzésre? Tervezőgrafika, számítógépes tervezés.

Figyelt kérdés

Most végzek majd technkikummal, alkalmazott grafikusként. Szeretek számítógépen dolgozni, arculatokat tervezni, érdekel a weblapfejlesztés is. Találtam is egy képzést, ami a webdesignról szól, nem is drága, csak nem tudom később venném-e hasznát, hogy van ilyen papírom. Egyetemre nagyon nem vágyom, persze megpróbálni meg fogom a bejutást. De mégis kérdés, hogy mi kell ahhoz, hogy működjön a dolog. Az én elképzelésem szerint megfelelő ismeretség és jó portfólió. Tényleg így lenne? Akkor nem értem, hogy mire jó a művészeti egyetem.

Lehet inkább valami más, ettől független okj-s képzésen kellene résztvennem?



2017. szept. 28. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!